probKażdego roku 28 października nasza wspólnota parafialna gromadzi się na wspólnej modlitwie wokół ks. Proboszcza ks. kan. Tadeusza Kszczota, który przeżywa dzień swoich imienin. Również w tym roku na Mszy św. o godz. 11.30, którą celebrował Wikariusz ks. Mariusz Chamerski, parafianie wolanowscy i przyjaciele Czcigodnego Solenizanta wypraszali Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla ks. Proboszcza. Jak cenna jest modlitwa nie trzeba nikogo przekonywać. Dlatego przede wszystkim w tym dniu ofiarowaliśmy za ks. Proboszcza przyjętą Komunię Św. Poszczególni przedstawiciele grup formacyjnych składali życzenia i wręczali kwiaty i upominki. życz

Życzymy drogiemu nam ks. kanonikowi Tadeuszowi, by Pan Jezus nieustannie obdarzał Go potrzebnymi darami a Matka Najświętsza wypraszała łaski potrzebne w kierowaniu naszą wspólnotą parafialną. 

 

Zapraszamy do GALERII

facebook

Msze Święte i nabożeństwa

Dni powszednie
7:00, 7:25
Niedziele i uroczystości
7:00, 9:00, 11:30, 15:00
Droga Krzyżowa
16:00
Nabożeństwo majowe
17:00

 

Kancelaria parafialna

Wtorek i czwartek
8.00-9.00
Piątek
15.00-16.00
Sobota
8.00-9.30

 

 

gosc radom

 

 

dr

 

 

plus

 

 

caritas radom