z3Czas szybko nam ucieka i przychodzą momenty, które zmieniają naszą rzeczywistość. W dniu 1 października rozpoczynając nabożeństwa różańcowe wspólnota parafialna wyraziła swoją wdzięczność za 20 lat pracy katechetycznej  Pani Małgorzaty Wróbel. Zgromadzeni na Mszy św. dziękowaliśmy Panu Bogu za te wszystkie lata ofiarnej pracy katechetycznej Pani Małgosi oraz wypraszaliśmy potrzebne łaski na dalsze lata życia. Głos zabrali przedstawiciele młodzieży i uczniów naszej szkoły, zespół katechetyczny oraz Proboszcz Parafii ks. kan. Tadeusz Kszczot. Dziękujemy Pani Małgosi za każde młode pokolenie, które z radością katechizowała nie skarżąc się na trudne zadanie, za przygotowanie młodzieży do sakramentu bierzmowania i troskę o oprawę liturgiczną wraz z uczniami Gimnazjum i PSP w Wolanowie. Dobro uczynione nigdy nie przemija. Życzymy Pani Małgosi radosnego i spokojnego czasu odpoczynku na zasłużonej emeryturze i zawsze zapraszamy w nasze progi i okolice. 

 

z4

z6z5 

facebook

Msze Święte i nabożeństwa

Dni powszednie
7:00, 7:25
Niedziele i uroczystości
7:00, 9:00, 11:30, 15:00
Droga Krzyżowa
16:00
Nabożeństwo majowe
17:00

 

Kancelaria parafialna

Wtorek i czwartek
8.00-9.00
Piątek
15.00-16.00
Sobota
8.00-9.30

 

 

gosc radom

 

 

dr

 

 

plus

 

 

caritas radom